Monitoring

Monitoring nieruchomości prywatnej, bądź przedsiębiorstwa jest dziś bardzo powszechny.

Wraz ze stabilizacją sytuacji polityczno-ekonomicznej i pojawieniem się własności indywidualnej przyszły do Polski rozwiązania pomagające tę własność chronić. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie monitoring.

Zastosowanie może znaleźć zarówno na niewielkich posesjach, jak i na terenie wielkich zakładów. W tym drugim wypadku przybiera jednak nieco inną formę. Zakład pracy, w którym prowadzony jest monitoring wyposażany jest w specjalistyczne kamery przemysłowe, kamery CCTV, a także rejestrator DVR. Takie elementy gwarantuje skuteczną ochronę. Monitory podglądowe umieszczone w centrali strażnika zapisują obraz przesłany przez kamery przemysłowe i kamery CCTV jako materiał dowodowy. Strażnik zaś w przypadku zagrożenia ma wtedy czas aby wezwać wsparcie.

Inwestycja w kamery przemysłowe, rejestrator DVR, system monitoringu IP czy też wprowadzone stosunkowo niedawno na rynek, kamery HD-SDI jest, więc jak najbardziej wskazana, bowiem odpowiednie połączenie monitoringu i systemu alarmowego wykonuje prace kilkunastu ludzi.

w zakładce KONTAKT masz informacje