Inteligentny Dom

Czym możemy sterować?

System automatyki zastępuje w domu wszystkie standardowe sterowniki i sam przejmuje sterowanie:

  • obwodami oświetleniowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi), w tym układanie scen świetlnych, polegających na uruchamianiu jednym przyciskiem dowolnych punktów świetlnych z ustawionymi indywidualnie dla nich parametrami jasności, np. oświetlenie do czytania lub oglądania TV, itp.
  • roletami i karniszami elektrycznymi, w tym grupowanie rolet i zbiorcze nimi sterowanie oraz uwzględnianie ich w scenach świetlnych.
  • ogrzewaniem elektrycznym lub CO, w tym ustawianie osobnych parametrów ogrzewania dla różnych przedziałów czasowych i innych zależności wpływających na oszczędności.
  • bramami wjazdowymi, garażowymi, furtkami, itp.
  • systemami nawadniania (np. trawników), z programowaniem czasowym lub w zależności od warunków pogodowych, bieżącej wilgotności gleby, pory dnia, itd.
  • elektrozaworami wody i gazu, z uwzględnieniem ich zamykania przy zagrożeniach lub też automatycznego, profilaktycznego ich zamykania po opuszczeniu domu,
  • innymi urządzeniami, którymi użytkownik chce sterować, zarówno manualnie, jak i w pełni automatycznie.
System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.
System umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli.
Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.

Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

w zakładce KONTAKT masz informacje